Καλώς ορίσατε στο IDEA International Group(HK) Ltd.
+86-13425148299
Τα προϊόντα μας

Laptop Screen Extender

Δείτε περισσότερα >
Ποιότητα 18.5 Inch Laptop Screen Extender Giant 3x 1080P laptop monitor extension Εργοστάσιο

18.5 Inch Laptop Screen Extender Giant 3x 1080P laptop monitor extension

Φορητή τετραπλή οθόνη 18,5 ιντσών με ανάλυση Full HD 1080P. Διαθέτει ευέλικτη περιστροφή οθόνης,...
Ποιότητα Plug And Play Laptop Display Extender For Windows And MacOS Εργοστάσιο

Plug And Play Laptop Display Extender For Windows And MacOS

S10 φορητή οθόνη τριών οθονών 15,6" με οθόνη 1080P FHD IPS, περιστρεφόμενη αριστερή οθόνη...
Ποιότητα Full HD IPS Laptop Screen Extender 14In Laptop Display Extender Εργοστάσιο

Full HD IPS Laptop Screen Extender 14In Laptop Display Extender

S7-C φορητή οθόνη τριών οθονών 14 ιντσών με οθόνη IPS 1920x1200 (1200P FHD) σε αναλογία 16:10,...
Ποιότητα Quad Monitor 1200P FHD IPS Triple Laptop Screen Extender USB C For Office Εργοστάσιο

Quad Monitor 1200P FHD IPS Triple Laptop Screen Extender USB C For Office

Η φορητή τετραπλή οθόνη 16 ιντσών H16 με πάνελ FHD IPS 1200P είναι μια επέκταση τριπλής οθόνης...
Ποιότητα 15.6 Inch Laptop Screen Extender FHD Triple Screen For Windows MacOS Εργοστάσιο

15.6 Inch Laptop Screen Extender FHD Triple Screen For Windows MacOS

S888 Pro φορητή τετραπλή οθόνη 15,6 ιντσών 1080P FHD με τρεις οθόνες IPS γύρω από το φορητό...
Ποιότητα 15.6" One Cable Laptop Screen Extender Type C LCD Laptop Extension Screens Εργοστάσιο

15.6" One Cable Laptop Screen Extender Type C LCD Laptop Extension Screens

S700 Φορητή οθόνη τριών οθονών 15,6 ιντσών 1080P FHD με δύο πάνελ IPS και ρύθμιση διπλής οθόνης...
Ποιότητα 1080P FHD 15.6 Inch Portable Monitor IPS 60Hz Adjustable Portable Monitor For Laptop Εργοστάσιο

1080P FHD 15.6 Inch Portable Monitor IPS 60Hz Adjustable Portable Monitor For Laptop

S17 Φορητή οθόνη 1080P FHD IPS 15,6 ιντσών με πάνελ 60 Hz, λειτουργία κατακόρυφης οθόνης,...
Ποιότητα 180 Degree Portable Monitor 1200P Dual Monitor For Laptop Portable Εργοστάσιο

180 Degree Portable Monitor 1200P Dual Monitor For Laptop Portable

Φορητή οθόνη S2 14 ιντσών με οθόνη IPS 1920x1200 (1200P FHD) σε εξαιρετικά ευρεία αναλογία 16:10,...
Ποιότητα 1920*1080 Portable Monitor 15.6 Vertical Display S17 Type C Mini HDMI Εργοστάσιο

1920*1080 Portable Monitor 15.6 Vertical Display S17 Type C Mini HDMI

S17 Φορητή οθόνη 1080P IPS 15,6 ιντσών με λειτουργία κατακόρυφης οθόνης, εισόδους Type-C και Mini...
Ποιότητα 15.6 Inch Portable Dual Monitor 1080P FHD IPS 16:9 Portable Dual Screen For Laptop Εργοστάσιο

15.6 Inch Portable Dual Monitor 1080P FHD IPS 16:9 Portable Dual Screen For Laptop

S17 φορητή οθόνη 15,6 ιντσών με οθόνη IPS 1080P FHD (1920x1080) σε αναλογία 16:9, εξαιρετικά...
Ποιότητα FHD IPS 14 Inch Portable Monitor 1920x1200 with Patent Gaming Monitor Εργοστάσιο

FHD IPS 14 Inch Portable Monitor 1920x1200 with Patent Gaming Monitor

Φορητή οθόνη S2 14 ιντσών με οθόνη IPS 1920x1200 (1200P FHD) σε εξαιρετικά ευρεία αναλογία 16:10,...
Ποιότητα 14In 1920x1200 Dual Portable Monitor For Laptop 16:10 Ultra Slim 7.45mm Εργοστάσιο

14In 1920x1200 Dual Portable Monitor For Laptop 16:10 Ultra Slim 7.45mm

Φορητή οθόνη S2 14 ιντσών με οθόνη IPS 1920x1200 (1200P FHD) σε εξαιρετικά ευρεία αναλογία 16:10,...

Portable Quad Monitor

Δείτε περισσότερα >
Ποιότητα One Cable Triple Screen Extender USBC Screen Extender For Notebook Εργοστάσιο

One Cable Triple Screen Extender USBC Screen Extender For Notebook

Η τετραπλή οθόνη 16 ιντσών H16 υποστηρίζει 1 καλώδιο για 3 οθόνες με πάνελ IPS 1200P FHD, μια...
Ποιότητα 15.6In 1080P Portable Monitor FHD IPS 16:9 1 Cable Multi Screen Monitor Εργοστάσιο

15.6In 1080P Portable Monitor FHD IPS 16:9 1 Cable Multi Screen Monitor

S888 Pro φορητή τετραπλή οθόνη 15,6 ιντσών 1080P FHD με τρεις οθόνες IPS γύρω από το φορητό...
Ποιότητα FHD 16In Portable Laptop Screen Extender One Cable Laptop Extension Screen Εργοστάσιο

FHD 16In Portable Laptop Screen Extender One Cable Laptop Extension Screen

S788 φορητή τετραπλή οθόνη 16 ιντσών με τέσσερις οθόνες IPS 1920x1200 (1200P FHD) σε αναλογία...
Ποιότητα ODM OEM 18.5 Inch Portable Monitor 1920*1080 IPS Laptop Monitor Extension Εργοστάσιο

ODM OEM 18.5 Inch Portable Monitor 1920*1080 IPS Laptop Monitor Extension

Φορητή τετραπλή οθόνη ODM/OEM 18,5 ιντσών με οθόνη IPS 1920×1080 FHD. Διαθέτει περιστροφή 360°,...
Ποιότητα 1200P Portable Quad Monitor 16in Quad Display Monitor Compatible Windows MacBook Εργοστάσιο

1200P Portable Quad Monitor 16in Quad Display Monitor Compatible Windows MacBook

16 Inch 1200P Portable Quad Monitor IPS Compatible Windows MacBook 12-18.5 Inch Notebooks Whether...
Ποιότητα 16 Inch S788 Portable Quad Monitor 1920x1200 FHD IPS 16:10 1 Cable Quad Display Monitor Εργοστάσιο

16 Inch S788 Portable Quad Monitor 1920x1200 FHD IPS 16:10 1 Cable Quad Display Monitor

S788 φορητή τετραπλή οθόνη 16 ιντσών με τέσσερις οθόνες IPS 1920x1200 (1200P FHD) σε αναλογία...
Ποιότητα CE FCC RoHS Laptop Extender Monitor Triple Portable Monitor For Laptop Εργοστάσιο

CE FCC RoHS Laptop Extender Monitor Triple Portable Monitor For Laptop

S9G Pro φορητή οθόνη τριών οθονών 16 ιντσών με ανάλυση 2,5K QHD, αποσπώμενη σχεδίαση οθόνης και...
Ποιότητα 2560x1600 IPS Detachable Monitor S9G Pro Triple Portable Monitor Εργοστάσιο

2560x1600 IPS Detachable Monitor S9G Pro Triple Portable Monitor

S9G Pro 16 ιντσών φορητή οθόνη τριών οθονών 2,5K QHD με πάνελ IPS 2560x1600, γωνία θέασης 178...
Ποιότητα S9H Tri Screen Detachable Monitor With Dual USB-C Mini HDMI Εργοστάσιο

S9H Tri Screen Detachable Monitor With Dual USB-C Mini HDMI

Φορητή οθόνη τριών οθονών 1080P IPS S9H 15,6" με διπλές θύρες USB-C και Mini HDMI. Διαθέτει...
Ποιότητα S9G Detachable Laptop Monitor 16in 1920*1200 Triple Laptop Display Extender Εργοστάσιο

S9G Detachable Laptop Monitor 16in 1920*1200 Triple Laptop Display Extender

S9G φορητή οθόνη τριών οθονών 16 ιντσών 1200P IPS με διπλές θύρες USB-C και Mini HDMI. Διαθέτει...
Ποιότητα 2.5K QHD Laptop Detachable Monitor Tri Screen Portable Monitor 16 Inch Εργοστάσιο

2.5K QHD Laptop Detachable Monitor Tri Screen Portable Monitor 16 Inch

S9G Pro φορητή οθόνη τριών οθονών 16 ιντσών 2,5K QHD με αποσπώμενο πάνελ IPS. Διαθέτει ανάλυση...
Ποιότητα 2.5K QHD Detachable Screen Horizontal Vertical Tri Fold Monitor For Laptop Εργοστάσιο

2.5K QHD Detachable Screen Horizontal Vertical Tri Fold Monitor For Laptop

S9G Pro φορητή οθόνη τριών οθονών 16 ιντσών 2,5K QHD με αποσπώμενη οθόνη για οριζόντια/κάθετη...
Ποιότητα 15.3" 1 Cable Portable Tri Screen OEM ODM Laptop Monitor Extension 1920x1200 Εργοστάσιο

15.3" 1 Cable Portable Tri Screen OEM ODM Laptop Monitor Extension 1920x1200

S1000 φορητή οθόνη τριών οθονών 15,3 ιντσών με οθόνη IPS 1920x1200, περιστρεφόμενες οθόνες 360°...
Ποιότητα 15.3In IPS 1920x1200 One Cable Monitor Portable Monitor For Multitasking Εργοστάσιο

15.3In IPS 1920x1200 One Cable Monitor Portable Monitor For Multitasking

S1000 φορητή οθόνη τριών οθονών 15,3 ιντσών με οθόνη IPS 1920x1200, περιστρεφόμενες οθόνες 360°...
Ποιότητα 15.3 Inch Tri Screen RoHS FCC Approval Portable Extended Monitor Εργοστάσιο

15.3 Inch Tri Screen RoHS FCC Approval Portable Extended Monitor

S1000 φορητή οθόνη τριών οθονών 15,3 ιντσών με οθόνη IPS 1920x1200, περιστρεφόμενες οθόνες 360°...
Ποιότητα 1080P FHD 16:9 One Cable Monitor 15.6 Inch For Windows System Εργοστάσιο

1080P FHD 16:9 One Cable Monitor 15.6 Inch For Windows System

Φορητή οθόνη τριών οθονών 15,6 ιντσών με διπλές οθόνες 1080P FHD IPS, σχεδίαση με δυνατότητα...
Ποιότητα 1 Cable Portable Dual Monitor S800 15.6 inch Portable Monitor 1920x1080 Εργοστάσιο

1 Cable Portable Dual Monitor S800 15.6 inch Portable Monitor 1920x1080

S800 φορητή οθόνη τριών οθονών 15,6" με διπλές οθόνες IPS 1080P FHD, περιστροφή 360° και...
Ποιότητα 1200P IPS FHD Triple Portable Monitor Laptop Portable Screen Extender Εργοστάσιο

1200P IPS FHD Triple Portable Monitor Laptop Portable Screen Extender

S900 Φορητή οθόνη τριών οθονών 16 ιντσών 16:10 με οθόνες IPS 1920x1200, σχεδίαση με δυνατότητα...

Portable Triple Monitor

Δείτε περισσότερα >
Ποιότητα 2 Displays Laptop Triple Monitor OEM ODM IPS Panel Triple Monitor Εργοστάσιο

2 Displays Laptop Triple Monitor OEM ODM IPS Panel Triple Monitor

S400 Φορητή οθόνη τριών οθονών 14 ιντσών 1080P FHD με δύο πάνελ IPS, ρύθμιση διπλής οθόνης με ένα...
Ποιότητα FHD 14 Inch Tri Screen 1920x1080 Triple Portable Monitor For Laptop Εργοστάσιο

FHD 14 Inch Tri Screen 1920x1080 Triple Portable Monitor For Laptop

S400 Φορητή οθόνη τριών οθονών 14 ιντσών 1080P FHD με δύο πάνελ IPS, ρύθμιση διπλής οθόνης με ένα...
Ποιότητα 1 Cable 15.6 Inch Portable Monitor 1920x1080 Folding Screen Monitor With Type C Εργοστάσιο

1 Cable 15.6 Inch Portable Monitor 1920x1080 Folding Screen Monitor With Type C

S700 Φορητή οθόνη τριών οθονών 15,6 ιντσών 1080P FHD με δύο πάνελ IPS και ρύθμιση διπλής οθόνης...
Ποιότητα Narrow Bezel Triple Portable Monitor 14in Clip On Laptop Screen For 12-16.5 Inch Laptops Εργοστάσιο

Narrow Bezel Triple Portable Monitor 14in Clip On Laptop Screen For 12-16.5 Inch Laptops

S16 φορητή οθόνη τριών οθονών 14 ιντσών με οθόνες IPS 1080P Full HD (1920x1080), στενό σχεδιασμό...
Ποιότητα MacBook Clip On Second Monitor Laptop Clip On Screens 15.6In Εργοστάσιο

MacBook Clip On Second Monitor Laptop Clip On Screens 15.6In

S9 φορητή οθόνη τριών οθονών 15,6 ιντσών με γιγαντιαίες οθόνες Full HD IPS 1080P (16:9, προβολή...
Ποιότητα 15.6 Inch Clip On Portable Monitor 1080P FHD IPS  And Multi System Gaming Εργοστάσιο

15.6 Inch Clip On Portable Monitor 1080P FHD IPS And Multi System Gaming

S9 φορητή οθόνη τριών οθονών 15,6 ιντσών με γιγαντιαίες οθόνες Full HD IPS 1080P (16:9, προβολή...

Desktop Triple Monitor

Δείτε περισσότερα >
Ποιότητα 1200P Computer Screen Extender IPS Plug And Play PC Screen Extender Εργοστάσιο

1200P Computer Screen Extender IPS Plug And Play PC Screen Extender

Φορητή οθόνη υπολογιστή 14 ιντσών 1200P FHD IPS plug and play Επέκταση φορητού υπολογιστή διπλής...
Ποιότητα 14" IPS Desktop Monitor Extender 1920x1200 Second Monitor Extended Desktop Εργοστάσιο

14" IPS Desktop Monitor Extender 1920x1200 Second Monitor Extended Desktop

Οθόνη 14 ιντσών 1200P FHD IPS 16:10 φορητή προέκταση φορητού υπολογιστή διπλής οθόνης ευρείας...
Ποιότητα 15.6 Inch PC screen extender 1920x1080 360 Degree Extended Computer Monitor Εργοστάσιο

15.6 Inch PC screen extender 1920x1080 360 Degree Extended Computer Monitor

S10-C φορητή οθόνη τριών οθονών 15,6 ιντσών με οθόνες IPS 1080P FHD (1920x1080) σε αναλογία 16:9,...
Ποιότητα 16 Inch 2.5K Desktop Triple Monitor Computer Screen Extender For Multitasking Εργοστάσιο

16 Inch 2.5K Desktop Triple Monitor Computer Screen Extender For Multitasking

S5 φορητή οθόνη τριών οθονών 16 ιντσών με οθόνη 2,5K QHD 2560x1600 IPS σε αναλογία 16:10,...
Ποιότητα Plug And Play Triple Monitors 14 Inches Expand Computer Screen Εργοστάσιο

Plug And Play Triple Monitors 14 Inches Expand Computer Screen

S7-D φορητή οθόνη τριών οθονών 14 ιντσών με οθόνη IPS 1920x1200 (1200P FHD) σε αναλογία 16:10,...
Ποιότητα 1920*1200 Desktop Triple Monitor ODM Computer Monitor For Gaming Εργοστάσιο

1920*1200 Desktop Triple Monitor ODM Computer Monitor For Gaming

S11 φορητή οθόνη τριών οθονών 16 ιντσών με οθόνη 1200P FHD IPS, αναλογία 16:10, διπλές...

Portable Foldable Monitor

Δείτε περισσότερα >
Ποιότητα 1200P 16" Laptop Screen Extender Plug & Play Foldable Computer Screen Εργοστάσιο

1200P 16" Laptop Screen Extender Plug & Play Foldable Computer Screen

T03 Πτυσσόμενη διπλή οθόνη 16 ιντσών 1200P FHD με δύο πάνελ IPS, σχεδίαση αναδίπλωσης 315 μοιρών...
Ποιότητα Folding Computer Monitor 2.5K QHD IPS 16:10 Travel Dual Monitor For Laptop Εργοστάσιο

Folding Computer Monitor 2.5K QHD IPS 16:10 Travel Dual Monitor For Laptop

Φορητή πτυσσόμενη οθόνη διπλής οθόνης 16 ιντσών 2,5K QHD 2560x1600 IPS 16:10 με χρωματική γκάμα...
Ποιότητα RoHS FCC Portable Dual Screen Monitor 2.5K QHD Portable Second Monitor Εργοστάσιο

RoHS FCC Portable Dual Screen Monitor 2.5K QHD Portable Second Monitor

Φορητή οθόνη διπλής οθόνης 16 ιντσών 2,5K QHD με σύνδεση USB-C με ένα καλώδιο και τέσσερις...
Ποιότητα 16" Foldable Dual Screen Monitor 2.5K QHD IPS USB-C Portable Folding Monitor Εργοστάσιο

16" Foldable Dual Screen Monitor 2.5K QHD IPS USB-C Portable Folding Monitor

Αναδιπλούμενη οθόνη διπλής οθόνης 16 ιντσών, 2,5K QHD IPS, αναδίπλωση 315 μοιρών, επέκταση οθόνης...
Ποιότητα 1080P FHD Portable 2nd Monitor IPS 16:9 USB C Driver Free 15.6 Inch Εργοστάσιο

1080P FHD Portable 2nd Monitor IPS 16:9 USB C Driver Free 15.6 Inch

T01 Πτυσσόμενη διπλή οθόνη 15,6 ιντσών 1080P FHD με δύο πάνελ IPS, σχεδίαση αναδίπλωσης 315...
Ποιότητα Matte 1200P FHD Portable Foldable Monitor IPS 16:10 Driver Free Folding Computer Screen Εργοστάσιο

Matte 1200P FHD Portable Foldable Monitor IPS 16:10 Driver Free Folding Computer Screen

T03 Πτυσσόμενη διπλή οθόνη 16 ιντσών 1200P FHD με δύο πάνελ IPS, σχεδίαση αναδίπλωσης 315 μοιρών...

Portable Dual Monitor

Δείτε περισσότερα >
Ποιότητα IPS 14In Portable Dual Monitor 178 Degree Dual Travel Monitors RoHS FCC Approval Εργοστάσιο

IPS 14In Portable Dual Monitor 178 Degree Dual Travel Monitors RoHS FCC Approval

S14 φορητή διπλή οθόνη 14 ιντσών με οθόνη IPS 1080P FHD (1920x1080), στενή σχεδίαση στεφάνης και...
Ποιότητα 15.6In Portable Dual Monitor 1920*1080 16:9 Laptop 2nd Screen Portable Εργοστάσιο

15.6In Portable Dual Monitor 1920*1080 16:9 Laptop 2nd Screen Portable

S3 φορητή διπλή οθόνη 15,6 ιντσών με οθόνη IPS 1080P FHD (1920x1080) σε αναλογία 16:9, ευέλικτη...
Ποιότητα 15.6 Inch FHD 1080P IPS Portable Second Monitor For Macbook Pro Εργοστάσιο

15.6 Inch FHD 1080P IPS Portable Second Monitor For Macbook Pro

S3 φορητή διπλή οθόνη 15,6 ιντσών με οθόνη IPS 1080P FHD (1920x1080) σε αναλογία 16:9, ευέλικτη...